Kiedy słyszymy hasło „walizka prezentacyjna” na myśl przeważnie przychodzi nam klasyczny prezenter, czyli taki, w którym po otwarciu widzimy jedno lub dwa skrzydła z próbkami naszych produktów. Takie rozwiązania sprawdzają się świetnie, nie wyczerpują jednak naszych możliwości koncepcyjnych i produkcyjnych.

Często rodzaj prezentowanych produktów wymaga od nas nietypowych rozwiązań w walizkach dla przedstawicieli handlowych. Możemy na przykład wyprodukować indywidualne tacki z pianki układane warstwowo lub szuflady z tworzyw sztucznych i pianki.

Kiedy stosujemy takie rozwiązania w walizkach dla handlowców?

–  jeżeli mamy dużą liczbę elementów do pokazania – warstwy wyjmujemy i układamy jedna obok drugiej i uzyskujemy dzięki temu dużo większą powierzchnię prezentacyjną w porównaniu do tej, na   jaką pozwalają klasyczne 2 skrzydła walizki.prezenter na próbki

– gdy w czasie prezentacji chcemy poszczególnym słuchaczom rozdać np. wzorniki kolorów lub drobne elementy zebrane w takiej szufladce,  aby mogli z łatwością przyjrzeć się próbkom z bliska,

walizka aluminiowa

– kiedy mamy do czynienia z bardzo dużą różnicą w rozmiarze lub głębokości produktów. Na mniejsze próbki robimy prezenter w postaci tacki wypełnionej pianką, a pozostałe próbki wypełniają większą część dna walizki.

walizka z pianką walizka dla handlowców

 

Jak umieszczamy warstwy z produktami w walizkach dla przedstawicieli handlowych?

– szuflady mogę być ułożono pionowo, jak w typowym kuferku, lub poziomo, co sprawdza się w przypadku produktów, które ze względu na swój kształt lub wagę mogą nie utrzymać się w piance ustawionej pionowo w czasie wyciągania.

warstwy w walizce z piankąPrezenter na próbki (2)warstwy pianki w walizkach prezentacyjnych

Specjalne wycięcia lub rączki pozwalają na bezproblemowewalizka aluminiowa dla handlowców wyciągnięcie danej warstwy nawet z dna walizki.

Wszystkie powyższe rozwiązania możemy zastosować zarówno w personalizowanych walizkach szytych jak i aluminiowych.

Aby znaleźć odpowiedni prezenter dla swojego produkt wejdź na stronę DEMO-SYSTEMS, aby wybrać rodzaj i szczegóły walizki prezentacyjnej.