Walizki prezentacyjne są oczywistym wyborem przy prezentacji produktów o niewielkich gabarytach, jak klamki, gniazdka, włączniki, konsole smarthome etc.

Jednak jak zaprezentować produkt, który klienci otrzymują w proszku lub płynie? Weźmy np. mikrocement, innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie wykończenia wnętrz. Taka masa dekoracyjna doskonale pokrywa przeróżne powierzchnie, nawet płytki ceramiczne czy płyty OSB. Dzięki niej można osiągnąć efekt tak modnego obecnie betonu, jednak w relatywnie niskim koszcie i niewielkim nakładem pracy. Do wyboru klienci mają jednak wile więcej kolorów i rodzajów struktur. Jak im je przybliżyć?

 

walizka prezentacyjna na próbki mikrocementu Nie ma problemu. Nakładamy warstwę naszego produktu na podkład z drewna lub tworzywa sztucznego i takie „wzorniki” porządkujemy już w specjalnie wyciętej pod nie piance. Klient widzi efekt końcowy, dokładnie to, co zobaczy po nałożeniu na własną ścianę, mebel czy podłogę. Wzorniki kolorów i struktur ułożone są w odpowiedniej kolejności i opisane. Prezentacja odbywa się bez zakłóceń, a nasze próbki wędrują bezpiecznie do następnego klienta w walizce z pianką DEMO-SYSTEMS.

         walizka na próbki mikrocementu

 

Aby znaleźć odpowiedni prezenter dla swojego produktu wejdź na stronę DEMO-SYSTEMS, aby wybrać rodzaj i szczegóły walizki prezentacyjnej.