EKSPOZYTORY, POS

Ekspozytor-reklamowy-Krispol

Projektujemy, a następnie produkujemy materiały reklamowe do punktów sprzedaży. Wśród naszych realizacji znajdziecie rozwiązania podstawowe, jak logotypy przestrzenne i bardziej zaawansowane, jak podświetlane czy obrotowe ekspozytory.

Mamy duże doświadczenie w pracy z produktami branży elektrycznej i oświetleniowej. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy między innymi display na ściemniacz, tablice na oczka oświetleniowe, tablice prezentacyjne na włączniki dla firmy Kanlux. Firma Fibaro dzięki nam zyskała przenośny stojak na sterowniki inteligentnego domu, przy którego produkcji wykorzystaliśmy naszą wiedzę z zakresu walizek prezentacyjnych. Bardzo chętnie podejmujemy się również produkcji stojaków dla branży stolarki otworowej, takich jak nowoczesne, lekkie, nabiurkowe ekspozytory na klamki czy większe stojaki na panele bramowe i narożniki okienne.

Dla mniejszych gabarytowo produktów proponujemy rozwiązania z pleksi, także w całości, od projektu do produkcji, wykonywane w naszej siedzibie. 

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy pomoc w dobraniu optymalnych rozwiązań w celu maksymalnego wykorzystaniu potencjału Twojego produktu.

NASZE REALIZACJE. TABLICE:

EKSPOZYTORY:

OZNAKOWANIE: