O NAS

W Pinia Design specjalizujemy się w materiałach do prezentacji produktów i próbek. Naszą specjalnością są walizki do prezentacji produktów oraz materiały POS.

Elegancka, nowoczesna walizka prezentacyjna świadczy o przywiązaniu firmy do wysokiej jakości rozwiązań. Chociaż jej głównym zadaniem jest ułatwienie prezentacji sprzedażowej, posiadacz walizki na produkty otrzymuje nie tylko środek transportu materiałów, ale także doskonały nośnik reklamy, zyskując swojego rodzaju mobilny salon sprzedaży. Dzięki zapleczu produkcyjnemu najpierw projektujemy, a potem produkujemy i montujemy nasze walizki. Zadziwiające jest, w jak dużym stopniu pozytywnie wpływają na wynik prezentacji sprzedażowej.

Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę walizek: eleganckie szyte, tradycyjne aluminiowe, a także super lekkie wykonane z plastiku czy tektury. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy zgodnie z potrzebami klienta, nie posiadany w ofercie produktów standardowych.

Poza tym szczycimy się naszymi indywidualnymi rozwiązaniami ekspozycyjnymi. Projektujemy i wykonujemy kompleksowe standy, ekspozytory i inne POSM.

Nasza wiedza poparta jest kilkunastoletnim doświadczeniem. Stale trzymamy rękę na pulsie, śledząc najnowsze trendy i nowinki technologiczne. Jednocześnie słuchamy naszego Klienta, by efekty naszej pracy idealnie dopasować do jego potrzeb.