O NAS

W Pinia Design tworzymy reklamy. Specjalizujemy się w materiałach do prezentacji produktów i próbek. Naszą specjalnością są walizki do prezentacji produktów.

Elegancka, nowoczesna walizka prezentacyjna świadczy o przywiązaniu firmy do wysokiej jakości rozwiązań. Chociaż jej głównym zadaniem jest ułatwienie prezentacji sprzedażowej, posiadacz walizki na produkty otrzymuje nie tylko środek transportu materiałów, ale także doskonały nośnik reklamy, zyskując swojego rodzaju mobilny salon sprzedaży. Dzięki zapleczu produkcyjnemu najpierw projektujemy, a potem produkujemy i montujemy nasze walizki. Zadziwiające jest, w jak dużym stopniu pozytywnie wpływają na wynik prezentacji sprzedażowej.

Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę walizek: tradycyjne szyte, eleganckie aluminiowe, ale także wykonane w drewnie, czy plastiku. Nie są nam również straszne zamówienia niestandardowe.

Nasza wiedza poparta jest kilkunastoletnim doświadczeniem. Stale trzymamy rękę na pulsie, śledząc najnowsze trendy i nowinki technologiczne. Jednocześnie słuchamy naszego Klienta, by efekty naszej pracy idealnie dopasować do jego potrzeb.