Walizka pokazowa szyta na próbki wydruków 3D

walizka pokazowa szyta  na próbki wydruków 3DPrzyzwyczailiśmy się w ostatnich latach do tego, ze drukarki 3D są właściwie na wyciągniecie ręki.

Nie każdy pamięta jednak o tym, że nie służą one jedynie do zabawy. Dzięki nim firmy produkcyjne nie muszą juz wydawać bajońskich sum na prototypy zamawiane poza firmą.

Z pomocą przychodzą im profesjonalne drukarki 3D, spośród których wcale niełatwo wybrać tę właściwą. Wybierając drukarkę 3D do swojej firmy, warto rozważyć wiele czynników, takich jak preferowana wielkość komory roboczej, rodzaj materiałów podporowych, funkcje autokalibracji czy prędkość druku.

Firma 3D GENCE oferuje klientom wiele dostępnych rozwiązań w drukarkach do zastosowań przemysłowych i profesjonalnych. Z racji niemałych rozmiarów urządzeń przemysłowych do druku 3D, by pokazać możliwości swoich drukarek, firma postanowiła prezentować próbki drukowane w różnych technikach i na różnych urządzeniach. Jako torbę transportową wybrali walizkę szytą prezentacyjną DEMO-SYSTEMS. W porozumieniu z klientem, walizkę z logotypem zaprojektowaliśmy odpowiednio do rozmiaru i liczby próbek, a skrzydła walizki opatrzyliśmy transparentnymi płatami dociskowymi, które nie tylko nadają całości elegancji, a również dociskają transportowane próbki podczas transportu.

Mamy nadzieję, że z pomocą mobilnego prezentera dla handlowców, spotkania z klientami zaowocują nowymi kontraktami.WALIZKA SZYTA NA PRÓBKI

Aby znaleźć odpowiedni prezenter dla swojego produktu wejdź na stronę DEMO-SYSTEMS, aby wybrać rodzaj i szczegóły walizki prezentacyjnej.