Zawsze bardzo cieszymy się, kiedy w nasze ręce trafia produkt, którego nigdy wcześniej nie umieściliśmy w naszych walizkach prezentacyjnych.

Wspaniale było wyprodukować serię walizek z pianką na hełmy strażackie.

Niesamowicie wciągnęła nas historia firmy  i rozwoju produktów chorwackiego producenta PAB Akrapovic. Zaczynając od kasków ochronnych przeznaczonych do użytku w środowiskach przemysłowych firma rozwinęła się i obecnie jest producentem zdobywających światowe uznanie i nagradzanych za doskonały design i jakość hełmów strażackich, produkowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Nam powierzono zaprojektowanie oraz produkcję serii walizek dla przedstawicieli handlowych oferujących właśnie na te hełmy strażackie.

walizka na sprzęt ochronny

Bardzo głębokie szyte walizki na sprzęt zostały wypełnione najwyższej jakości pianką wyciętą idealnie zgodnie z kształtem hełmu, przyłbic i dodatkowego sprzętu strażackiego.

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszego udziału w możliwości przybliżenia produktu o tak kluczowym znaczeniu dla ludzkiego bezpieczeństwa jego odbiorcom na całym świecie.

Aby znaleźć odpowiedni prezenter dla swojego produktu wejdź na stronę DEMO-SYSTEMS, aby wybrać rodzaj i szczegóły walizki prezentacyjnej.