Walizka na osłony okienne smart home

Ciężko nie docenić zalet elektrycznych osłon okiennych.

walizka aluminiowa pokazowa

Fasadowe czy wewnętrzne żaluzje, rolety czy okiennice w trakcie upalnego lata pozwalają zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji, w zimie natomiast wpuszczają do środka ciepłe promienie słoneczne, które ogrzewają nasze pomieszczenia.
Jak w 100% wykorzystać potencjał różnorakich osłon? Należy w optymalnym momencie rolety odsłonić, wpuszczając słońce lub zasłonić, chroniąc pomieszczenie przed nagrzaniem. Tylko kto ma czas na zasłanianie i odsłanianie okien będąc w domu, a co dopiero w pracy?
System inteligentnego domu Somfy ułatwi Ci kontrolę dzięki dedykowanym pilotom, a nawet w zależności od potrzeby zadziała samodzielnie: zasłoni okna latem, gdy temperatura w pomieszczeniu przekroczy 25°C, natomiast zimą odsłoni je, by wpuścić do pomieszczenia rozgrzewające promienie słoneczne.
Niemożliwe? Elementy systemu, jak piloty, czujniki i sterowniki na szczęście można obejrzeć dzięki mobilnemu prezenterowi stworzonemu przez Demo-Systems.

Wszystkie elementy zostały zabezpieczone przed uszkodzeniami dzięki dopasowanym do ich kształtu wycięciom. Jest je bardzo łatwo zaprezentować, ponieważ są zawsze ułożone w walizce prezentacyjnej w ten sam sposób, a uzyskana w ten sposób płynność i ergonomia prezentacji dodatkowo akcentuje profesjonalizm sprzedawcy.

 

walizka aluminiowa prezentacyjnawalizka aluminiowa na systemy roletowe

 

 

Aby znaleźć odpowiedni prezenter dla swojego produktu wejdź na stronę DEMO-SYSTEMS, aby wybrać rodzaj i szczegóły walizki prezentacyjnej.